Paslaugos

Dantų laminatės

Laikas nusineša šypseną: dantys nudyla, pasidaro mažesni, pakeičia spalvą, praranda natūralų blizgesį, nutrupa. Neverta nerimauti ir dūsauti, kad nieko jau nepadarysi, nes padaryti galima viską. Laikas nėra Jūsų priešas, kai yra dantų laminatės.

Dantų laminatės – tai itin plonos dantų restauracijos, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus. Paslepiant esamus trūkumus, sukuriamas tobulas dantų vaizdas ir funkcija: atstatomi nusidėvėję, nuskilę dantys, panaikinami tarpeliai tarp dantų, pakoreguojama spalva ar forma, gali būti atliekamos net dantų padėties korekcijos, siekiant sukurti taisyklingą dantų lanką. Dantų restauravimas laminatėmis yra ilgaamžis sprendimas turėti tvirtus dantis ir puikią šypsenos estetiką. Dėl nepriekaištingų rezultatų, protezavimas laminatėmis tampa viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų.

Dantų laminačių ypatumai

Protezavimas dantų laminatėmis yra saugus sprendimas, kadangi procedūros metu yra tausojami danties audiniai. Dėl šios priežasties laminatėmis galima restauruoti net ir vaikų dantis. Tai yra vos 0,3 mm – 0,5 mm daugiasluoksnės plokštelės, primenančios tikrąjį danties emalį, o glotnus jų paviršius išlaiko blizgesį ir spalvą ilgus metus. Laminatės idealiai priderinamos prie šalia esančių dantų, kad būtų išgautas ypač natūralus efektas. Priklausomai nuo paciento pageidavimų, laminatės gali būti tvirtinamos ant vieno ar kelių dantų, arba ant viso dantų lanko.
 

Rezervuoti vizitą +37065641115
 
Procedūra yra komfortiška, jos metu nejaučiama skausmo. Rekomenduojama po kelių savaičių apsilankyti klinikoje profilaktiniam patikrinimui. Vos po kelių vizitų Jūsų šypsena taps tokia, apie kokią svajojote.

Kaip susigrąžinti patrauklią šypseną?

  1. Konsultacija. Kelias link svajonių šypsenos prasideda nuo konsultacijos. Pirmojo vizito metu pacientas pasidalina su odontologu savo nusiskundimais, įvardina, kokius trūkumus norėtų panaikinti ir apie kokius rezultatus svajoja. Kartu su gydytoju aptariamos galimybės, parenkamas idealiausiai tinkantis atspalvis.
  2. Laminačių gamyba. Patyrę dantų technikai laboratorijoje individualiai pagamina laminates ir atsiunčia jas į kliniką.
  3. Dantų paruošimas. Kad būtų galima tvirtinti laminates, dantys yra minimaliai apšlifuojami (iki 1 mm).
  4. Laikinų laminačių klijavimas. Iš pradžių galima klijuoti laikinas laminates, kad pacientas įsitikintų, ar vaizdas ir pojūtis jį tenkina, ar reikalingi tam tikri pakeitimai.
  5. Nuolatinių laminačių tvirtinimas. Kai pacientas yra visiškai patenkintas ir neturi jokių nusiskundimų, atliekamas protezavimas laminatėmis. Priklausomai nuo restauruojamų dantų skaičiaus, protezavimas trunka nuo vieno iki kelių vizitų.

Estetinis plombavimas ar dantų laminatės?

Estetinio plombavimo bei dantų protezavimo pagrindinis tikslas yra tas pats – pašalinti dantų defektus bei sukurti estetiškai patrauklią šypseną. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį reikėtų nuspręsti, kuri procedūra yra tinkamesnė Jūsų atveju – dantų pažeidimų laipsnis. Paprastai kalbant, plombos pagalba galima atkurti dantis tik tuomet, kai defektai yra minimalūs. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plombinės medžiagos greičiau dėvisi. Esant didesniems pažeidimamas ir siekiant ilgaamžių rezultatų, reikėtų rinktis protezavimą dantų laminatėmis.

Estetinis plombavimas Dantų laminatės
Estetika Sukuriamas natūralus ir estetiškas vaizdas, tačiau ilgainiui prarandamas blizgesys. Gaminamos iš šviesai laidžios medžiagos, todėl atrodo ypač natūraliai.
Ilgaamžiškumas Plomba greičiau dėvisi, todėl ilgaamžių rezultatų užtikrinti negalima. Ilgaamžis sprendimas. Laminatės tarnauja 10-15 metų.
Tvirtumas Plombinės medžiagos nėra ypač patvarios. Laminatė tvirtinama specialiu cementu ant dantų paviršiaus, todėl laikosi idealiai.
Priežiūra Reikia periodiškai poliruoti, nes ilgainiui praranda blizgesį. Priežiūra niekuo nesiskiria nuo natūralių dantų. Nereikia poliruoti, nes laminatės nepraranda natūralaus blizgesio.
Kaina Kaina žemesnė nei dantų laminačių, tačiau plomba tarnauja trumpiau. Kaina didesnė nei estetinio plombavimo, tačiau tarnauja daug ilgiau.

 
Mūsų klinikoje už suteiktas medicinos paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, pasinaudoję Medlizingas Panodontologai sąlygomis. Sužinokite daugiau čia.

 
Rezervuoti vizitą +37065641115