Kodėl verta ryžtis dantų implantacijai?

Dantų implantaciją renkasi vis daugiau pacientų. Daugiau nei tris dešimtmečius medicinoje naudojamas metodas šiuo metu specialistų pripažįstamas pažangiausiu, efektyviausiu ir ilgaamžiškiausiu vieno, kelių ar visų prarastų dantų atkūrimo būdu. Netekusiems dantų, bet vis dar delsiantiems juos atkurti, klinikos „Panevėžio odontogai“ specialistai pasakoja, kodėl verta ryžtis dantų implantacijai.

Pasak patyrusių gydytojų odontologų, net vienas prarastas dantis gali sukelti daug sveikatos problemų ir išbalansuoti visą organizmą. Netekus danties sutrinka kramtymo funkcija, tampa sunkiau kokybiškai sukramtyti maistą, kyla virškinimo problemų. Kartais mėgiamo maisto tenka visai atsisakyti. Prarasto danties vietoje tirpsta žandikaulio kaulas, dėl to žemėja sąkandis, keičiasi veido bruožai, įdumba skruostai, formuojasi raukšlės, žmogus atrodo vyresnis. Netekę atramos, krypsta šalia esantys dantys. Dantų priežiūra tampa sudėtingesnė – kreivus dantis sunkiau gerai išvalyti, lengviau kaupiasi apnašas, formuojasi dantų akmenys, padidėja ėduonies ir jo sukeliamų ligų rizika. Dėl didesnio likusiems dantims tenkančio krūvio jie greičiau dyla ir net gali lūžti. Prarasti dantys gali sukelti ir šveplavimą, nulemti neaiškią kalbą. Delsiant atkurti dantis, nuolat blogėja gyvenimo kokybė, mažėja pasitikėjimas savimi. Kenčia ir socialinis gyvenimas – vengiama bendrauti su žmonėmis, atsisakoma mėgstamos veiklos, norisi nuo visko pasislėpti.

Dantų implantacija ne tik atkūria natūralų estetinį vaizdą ir prarastas dantų funkcijas. Ji padeda išsaugoti žandikaulio kaulą, gretimus dantis, išvengti virškinimo problemų, veido pokyčių, užtikrinti sklandžią kalbą, didesnį pasitikėjimą savimi. Dantų implantai suteikia galimybę išsaugoti nuosavus sveikus dantis jų nešlifuojant ir nenaudojant tiltinių protezų fiksavimui. Dantų implantai ir ant jų fiksuojami protezai yra tvirti, stabilūs ir maksimaliai atkuria natūralių dantų formą bei funkcijas.

Dantų implantacija sugrąžina burnos sveikatą, patrauklią išvaizdą, pasitikėjimą savimi ir leidžia vėl mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. Pasak klinikos „Panevėžio odontologai“ gydytojų, daugelis pacientų, kuriems buvo atlikta implantacija, teigia, kad tai jiems – neįkainojama dovana. 100 proc. atkurtos kramtymo fukncijos dėka jie vėl gali kokybiškai kramtyti ir valgyti, ką nori. Pacientai jaučiasi laimingi, atjaunėję, pakylėti. Grįžta pasitikėjimas savimi, vėl norisi būti tarp žmonių ir nevaržomai šypsotis.

Profesionaliai atlikta dantų implantacija ne tik leidžia džiaugtis estetiniu vaizdu ir visišku implantuotų dantų funkcijų atkūrimu, bet ir yra ilgaamžis sprendimas. Tačiau, klinikos „Panevėžio odontologai“ specialistai primena, jog siekiant užtikrinti, kad implantai džiugintų kuo ilgiau ar net visą gyvenimą, reikėtų nepamiršti tinkamos jų priežiūros – atsakingos burnos higienos namuose, profesionalios burnos higienos procedūros kas pusmetį ir reguliarių vizitų pas gydytoją odontologą profilaktiniam patikrinimui.

Rezervuoti vizitą +37065641115