Kodėl reikalinga profesionali burnos higiena?

Prastas burnos kvapas, patinusios ar kraujuojančios dantenos – dažni burnos ertmės ligų simptomai, atsirandantys dėl netinkamos dantų higienos. Profesionali burnos higiena yra ypatinga procedūra, be išimčių tinkanti visiems pacientams. Ji išsaugo sveikus dantis ir akimirksniu grąžina baltesnę, spindinčią šypseną. Kodėl ji reikalinga?

Kas tai?

Profesionali burnos higiena – higienisto ar gydytojo kabinete atliekama procedūra, kurios metu profesionaliais įrankiais išvalomi dantys, minkštosios ir kietosios apnašos, kurių negali pasiekti dantų šepetėlis.

Be to, atlikus higieną, dingsta blogas burnos kvapas, atsiranda gaivumo pojūtis burnoje ir dantys atrodo vizualiai baltesni.

Kada atlikti?

Specialistų teigimu, procedūrą reikėtų atlikti reguliariai 1–2 kartus per metus. Jeigu pacientas serga periodonto ligomis, turi prastą burnos kvapą ar kraujuojančias dantenas, procedūrą kartoti reikėtų dar dažniau.

Dantų higienos metu ne tik kruopščiai išvalomi dantys, bet ir įvertinama dantų būklė, su pacientu aptariamos dantų priežiūros taisyklės, kurių vertėtų laikytis namuose.

Kaip atliekama?

Apžiūrėjus dantų būklę, pirmiausia išvalomos visos dantų apnašos, o kartu su jomis pašalinami ir mikroorganizmai. Tam pasitelkiamas ultragarsinis aparatas ir periodontologiniai instrumentai. Vėliau pašalinamos pigmentinės dantų dėmės, atsirandančios dėl dažančių maisto produktų vartojimo (vyno, kavos) ir rūkymo.

Galiausiai dantys nupoliruojami specialia dantų pasta – taip jie tampa atsparesni ėduoniui, ant dantų kaupiasi mažiau apnašų. Jautrūs dantys padengiami fluoro pasta, kuri mažina jautrumą. Natūralus spindesys ir baltumas dantims suteikiamas juos poliruojant.

Profesionali burnos higiena – geros burnos sveikatos ir baltesnių, sveikesnių dantų garantas. Rekomenduojame šią procedūrą atlikti klinikoje „Panevėžio odontologai“, kur Jumis procedūros metu rūpinsis profesionalūs savo srities specialistai!

Rezervuoti vizitą +37065641115