Kas laukia neatkūrus prarastų dantų?

Dantų ir dantenų ligos, patirtos traumos, genetika yra bene pagrindinės dantų praradimo priežastys. Šiai problemai spręsti šiais laikais egzistuoja keli būdai. Paprasčiausias ir pacientų pripažintas būdas susigrąžinti prarastus dantis – dantų implantacija. Kodėl reikia kuo greičiau ryžtis pokyčiams?

Grėsmės netekus dantų

Nesvarbu, ar netekote vieno, kelių, daugelio ar visų dantų, tai reiškia nemalonumus ne tik burnos ertmei, bet ir visam organizmui. Praradus kelis dantis, suprastėja galimybė kokybiškai kramtyti maistą, o tai – svarbiausia dantų funkcija.

Taip į skrandį patenka blogai susmulkintas maistas, produktų nepavyksta kokybiškai suvirškinti. Dėl to prastai pasisavinamos maisto medžiagos, o ilgainiui kankina įvairios virškinamojo trakto problemos (pavyzdžiui, refliuksas, skrandžio opa).

Jeigu pacientas prarado daugelį arba visus dantis ir delsia juos atkurti, gali pradėti tirpti žandikaulio kaulas, o pakitus žandikauliui, palaipsniui keičiasi visas veidas: atsiranda raukšlių, įkrinta skruostai, įdumba lūpų kampučiai.

Be to, dantų netekimas lemia prastenę emocinę savijautą. Kankina žema savivertė, nepasitikėjimas savimi, kompleksai dėl išvaizdos, nerimas, miego sutrikimai.

Kaip sau padėti?

Norint išvengti šių ilgalaikių iššūkių sveikatai, dantis geriausia atstatyti dantų implantais. Dantų implantas yra mažas metalo varžtelis, implantacijos metu pakeičiantis tikro danties šaknį. Šiais laikais implantacija yra efektyvi, saugi, neskausminga ir gana greita procedūra, suteikianti ilgaamžius rezultatus ir paprastai grąžinanti prarastą šypseną visam gyvenimui.

Užkirskite kelią dantų problemoms kartu su „Panevėžio odontologų“ komanda! Konsultacijos metu atsakysime į rūpimus klausimus ir parinksime Jums tinkamiausią implantacijos būdą.

Rezervuoti vizitą +37065641115