Atkurti vieną, kelis ar visus dantis – dabar nesudėtinga!

Danties implantavimas paprastai mums visiems skamba kaip sudėtinga procedūra, o tai dažnai verčia atidėti ją vis toliau į ateitį. O jei esame praradę daugiau nei vieną dantį, viskas atrodo dar sudėtingiau. Tačiau tiesa yra tokia, kad kelių ar net visų dantų atkūrimas naujausių metodų dėka nėra toks sudėtingas, kaip galime pamanyti. Susipažinkite su šiuolaikinės implantacijos galimybėmis.

Jeigu netekote vieno danties, Jums tinkama vienmomentės implantacijos procedūra, kurios metu į žandikaulį bus įsriegtas titano implantas ir ant jo uždėtas laikinas danties vainikėlis. Tos pačios procedūros metu gali būti atstatyta ir daugiau dantų. Tiesiog tokiu atveju į žandikaulį teks įsriegti du ar daugiau implantų, ant kurių bus pritvirtintas laikinas dantų tiltas.

Vieno implanto įsriegimo trukmė – 10-15 min. Bendra procedūros trukmė priklauso nuo implantuojamų dantų skaičiaus, taikomos metodikos ir individualaus atvejo sudėtingumo. Po procedūros pacientui suteikiama implanto gamintojo viso gyvenimo garantinė kortelė. Implantų prigijimo periodas trunka apie 2-6 mėnesius. Vėliau ant jų pritvirtinami nuolatiniai dantų vainikėliai ar tiltai.

Sprendimų žmonėms, praradusiems visus dantis, yra įvairių, tačiau populiariausias jų šiuo metu – ant implantų fiksuojami protezai. „All-On-4“ („visi ant keturių“) metodas leidžia pilnam vieno žandikaulio dantų atkūrimui, vietoje tradiciškai sriegiamų 6-8 implantų, įsriegti tik keturis ir ant jų pritvirtinti patogius, tvirtus ir pilnai kramtymo funkciją atkuriančius dantis vos vieno vizito metu. „All-On-4“ metodika teigiamai keičia viso implantavimo eigą, trumpina procedūros laiką ir mažina jos kaštus.

Dar vienas populiarus implantavimo metodas – implantai „Zygoma“. Šie skruostiniai implantai yra naudojami, atkuriant atrofavusius viršutinius žandikaulius. Viršutiniame žandikaulyje kaulo priauginimas yra sunkiau sukontroliuojamas, jam gyjant yra būtina speciali priežiūra, o gijimo laikas yra ilgesnis, nei apatinio žandikaulio kaulo augmentacijos metu. Siekiant išvengti sudėtingų procedūrų ir galimų komplikacijų, sukurti skruostiniai implantai „Zygoma“, kurie yra ilgesni nei įprastiniai implantai. Jie yra tvirtinami tankiame skruostikaulio kaule, kurio kiekis bei tankis yra tinkamas visais klinikiniais atvejais. Implantai „Zygoma“ sumažina galimų komplikacijų riziką ir sutrumpina gijimo laiką.

Kad ir kokį implantavimo metodą pasirinktumėte, atlikdami implantavimą klinikoje „Panevėžio odontologai“ galite pasinaudoti kredito ir atidėto mokėjimo paslaugomis. Naudodamiesi „General Financing“ paslauga „Medlizingas“, medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 Eur. Užsukite ir papasakosime Jums apie viską plačiau. Laukiame Jūsų, pasirengę pasirūpinti Jūsų šypsena.

Rezervuoti vizitą +37065641115